پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

آزمایش طرح جابر ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع استریوسکوپ

آزمایش طرح جابر ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع استریوسکوپ به همراه دفتر کارنما توسط بانک فایل پژوهشی معلمان

نکته ای پیرامون آزمایش طرح جابر با موضوع استریوسکوپ

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین طرح های استاندارد به گردآوری وتدوین آزمایش طرح جابر پرداخته است.آزمایش طرح جابر طرحی دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از طرح حاضر به عنوان الگویی در نگارش طرح های خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

بانک فایل پژوهشی معلمان : طرح جابر

فایل آزمایش طرح جابر استریوسکوپ شامل موارد زیر می باشد :

  • عکس ها و پوستر های مربوط به آزمایش طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ
  • تابلوی نمایشمربوط به آزمایش طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ
  • تصاویر مربوط به آزمایش طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ
  • مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به آزمایش طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ
  • آنچه در آزمایش طرح جابر استریوسکوپ وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون آزمایش طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ می باشد.

بخش هایی از این مطلب که توصیه می کنیم از آن استفاده ببرید

بزرگ نمایی این استریوسکوپ ها بین ۳ – ۲ برابر می باشد. در موقع کار با این دستگاه، در هر مرتبه، یک سوم پوشش مشترک یک جفت عکس هوایی می تواند برجسته دیده شده و مورد تفسیر و اندازه گیری قرار گیرد. ضمناً برای دیدن یک سوم دیگر، می توان جای عکس رو و عکس زیر را عوض نمود و برای بقیه که ظاهراً غیر قابل دید است، باید لبه عکس رویی را برای برجسته بینی با انگشت کمی بالا گرفت.

استریوسکوپ

استریوسکوپ آیینه دار ( Mirror Stereoscopes ):

اساس این دستگاه مشابه استریوسکوپ جیبی است. این دستگاه کامل تر و بهتر از استریوسکوپ جیبی بوده و علاوه بر عدسی چشمی برای دید عالی، دارای عدسی های چشمی اضافی برای بزرگ نمایی ۳ و ۸ و ۶ برابر نیز می باشد. وجود آیینه و منشور باعث زیاد شدن فاصله بین دو عکس در موقع دید سه بعدی می گردد و عکس ها روی هم قرار نگرفته و در نتیجه یک مرتبه، تمام پوشش مشترک طولی ۷۰ – ۶۰ درصد می تواند مورد مطالعه و تفسیر قرار گیرد.

استفاده از استریوسکوپ:

آزمایش طرح جابر 98-97 بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع استریوسکوپعلاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل طرح حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید طرح مورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :, , ,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1