پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی بر اساس طرح تدبیر آخرین ویرایش

برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی بر اساس طرح تدبیر در سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش بهترین و کاملترین نمونه

نکته ای پیرامون برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی بر اساس طرح تدبیر آخرین ویرایش

برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی موجود در این سایتاز کاملترین برنامه های سالانه و تقویم اجرایی پرورشی در سال تحصیلی جدید می باشد که آخرین ویرایش آن است.

نکته قابل توجه در رابطه با برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی این است که معاون و مربی پرورشی در مدارس قرآنی می بایست به صورت کامل وظایف و مسئولیت های خود را در رابطه با پستی که دارد به مرحله اجرا بگذارد.معاون و مربی پرورشی در مدارس قرآنی علاوه بر وظایفی مشترک که در مدارس عادی نیز دارد می بایست به علاقه مند نمودن و انس دانش آموزان به مباحث قرآنی و دینی توجه شایانی داشته باشد.

بحث علاقه مند نمودن و ترغیب دانش آموزان به مباحث قرآنی و دینی بحث تازه ای نیست .در واقع مربی و معاون پرورشی در این مدارس می بایست برنامه ای جامع و کامل تنظیم و تدوین نموده و هر لحظه در ترغیب دانش آموزان در عمل به این برنامه قرآنی تلاش وافری انجام دهد.البته مژده اینکه ما این برنامه جامع را در رابطه با برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی برای شما عزیزان محیا نموده ایم.بانک فایل پژوهشی معلمان - جامع ترین مرجع فروش فایل های پژوهشی ویژه معلمان

 

در این فایل کلیه برنامه های پرورشی مدارس قرآنی به صورت جدول بندی و بر اساس طرح تدبیر چینش شده است و مشکل شما را از لحاظ برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی برطرف می سازد.

دانلود برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی بر اساس طرح تدبیر با فرمت ورد و قابل ویرایش سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش کاملترین و دقیقترین برنامه در اینترنت می باشد.

فایل حاضر حاوی دقیقترین و کار آمد ترین اقدامات و عملکرد مربیان و معاونین پرورشی به همراه تقویم اجرایی شمسی و قمری در سال تحصیلی جدید برای طبق آخرین بخشنامه های ارسالی از اداره محترم آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش می باشد مناسبت های قمری و فعالیت های مربوطه و همچنین هزینه های احتمالی در اجرای پروژه ها به صورت دقیق در آن ذکر گردیده است.. این فایل به صورت ورد و قابل ویرایش است.

بانک فایل پژوهشی معلمان با ارائه جدید ترین و جذاب ترین و در عین حال پایین ترین قیمت در رابطه با برنامه سالانه و تقویم اجرایی کلیه پست های سازمانی پیشرو در امر آموزش و تدریس می باشد. عزیزان کرامی می توانند با مراجعه به بانک فایل پژوهشی معلمان برنامه سالانه و تقویم اجرایی مورد نیاز خود را طبق آخرین ویرایش و بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش دانلود نمایند. لازم به ذکر است کلیه برنامه ها و تقویم های آموزشی و اجرایی توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و جمعی از تیم تخصصی فرهنگیان در ارائه این برنامه ها ساعت ها و روزها وقت گذاشته اند. شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی از سایر محصولات این بانک پژوهشی استفاده نمایید.

بانک فایل پژوهشی معلمان moallemblog.comبرای دانلود پس از خرید برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش از همینجا اقدام کنید.

مژده : به همراه برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس قرآنی تقویم اجرایی پرورشی نیز به عنوان هدیه به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :, ,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1