پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بهترین نمونه بر اساس آخرین دستورالعمل

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بهترین نمونه بر اساس آخرین دستورالعمل

نکته ای پیرامون برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بهترین نمونه بر اساس آخرین دستورالعمل

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش برای مدارس ابتدایی (پایه اول تا ششم ابتدایی)بانک فایل پژوهشی معلمان - جامع ترین مرجع فروش فایل های پژوهشی ویژه معلمان

 

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بهترین نمونه بر اساس آخرین دستورالعمل به صورت فایل ورد و قابل ویرایش تهیه و تنظیم گردیده است و شامل موارد زیر است:

  • برنامه هفتگی کلاس اول دبستان

  • برنامه هفتگی کلاس دوم دبستان

  • برنامه هفتگی کلاس سوم دبستان

  • برنامه هفتگی کلاس چهارم دبستان

  • برنامه هفتگی کلاس پنجم دبستان

  • برنامه هفتگی کلاس ششم دبستان

این برنامه هفتگی ابتدایی در قالب پنج زنگ و ۵ روز هفته (شنبه تا چهارشنبه) چیده شده است.
همچنین این برنامه هفتگی براساس طرح تدبیر برنامه ریزی شده است.

بانک فایل پژوهشی معلمان این برنامه را به عنوان هدیه شروع سال تحصیلی جدید به مدیران و آموزگاران مقطع ابتدایی تقدیم میکند.

بانک فایل پژوهشی معلمان با ارائه جدید ترین و جذاب ترین و در عین حال پایین ترین قیمت در رابطه با برنامه سالانه و تقویم اجرایی کلیه پست های سازمانی پیشرو در امر آموزش و تدریس می باشد. عزیزان کرامی می توانند با مراجعه به بانک فایل پژوهشی معلمان برنامه سالانه و تقویم اجرایی مورد نیاز خود را طبق آخرین ویرایش و بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش دانلود نمایند. لازم به ذکر است کلیه برنامه ها و تقویم های آموزشی و اجرایی توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و جمعی از تیم تخصصی فرهنگیان در ارائه این برنامه ها ساعت ها و روزها وقت گذاشته اند. شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی از سایر محصولات این بانک پژوهشی استفاده نمایید.به جرئت می توان گفت این مدل برنامه هفتگی بهترین و دقیقترین برنامه قابل تدوین و برنامه ریزی است.بانک فایل پژوهشی معلمان moallemblog.comبرای دانلود نمونه طرح برنامه هفتگی مدارس ابتدایی سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش از اینجا اقدام بفرمایید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1