پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

بهترین های طرح جابر کلاس اول ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع ساعت‌های آفتابی

بهترین های طرح جابر کلاس اول ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع ساعت‌های آفتابی به همراه دفتر کارنما توسط بانک فایل پژوهشی معلمان

نکته ای پیرامون بهترین های طرح جابر کلاس اول با موضوع ساعت‌های آفتابی

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین طرح های استاندارد به گردآوری وتدوین بهترین های طرح جابر کلاس اول پرداخته است.بهترین های طرح جابر کلاس اول طرحی دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از طرح حاضر به عنوان الگویی در نگارش طرح های خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

بانک فایل پژوهشی معلمان : طرح جابر

فایل بهترین های طرح جابر کلاس اول ساعت‌های آفتابی شامل موارد زیر می باشد :

  • عکس ها و پوستر های مربوط به بهترین های طرح جابر کلاس اولبن حیان در رابطه با ساعت‌های آفتابی
  • تابلوی نمایشمربوط به بهترین های طرح جابر کلاس اولبن حیان در رابطه با ساعت‌های آفتابی
  • تصاویر مربوط به بهترین های طرح جابر کلاس اولبن حیان در رابطه با ساعت‌های آفتابی
  • مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به بهترین های طرح جابر کلاس اولبن حیان در رابطه با ساعت‌های آفتابی
  • آنچه در بهترین های طرح جابر کلاس اول ساعت‌های آفتابی وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون بهترین های طرح جابر کلاس اولبن حیان در رابطه با ساعت‌های آفتابی می باشد.

بخش هایی از این مطلب که توصیه می کنیم از آن استفاده ببرید

بیشتر ساعت‌های آفتابی تزئینی برای عرض جغرافیایی ۴۵ درجه طراحی می‌شوند. اگر بخواهیم چنین ساعت‌هایی را برای عرض‌های جغرافیایی دیگر به کار ببریم، باید صفحهٔ ساعت را کج کنیم تا محور ساعت (راستای میلهٔ ساعت) موازی با محور چرخش زمین قرار بگیرد و راستایش (در نیم‌کرهٔ شمالی) به سمت قطب شمال باشد.

ساعت‌های آفتابی معمولی، زمان ظاهری خورشیدی را نشان می‌دهند. این زمان با زمانی که از ساعت می‌خوانیم کمی فرق دارد و در طول سال تا حدود ۱۵ دقیقه جابه‌جا می‌شود. این ساعت‌ها تنها ۴ روز در طول سال با ساعت‌های مکانیکی مطابقت دارند (۱۶ آوریل، ۱۴ ژوئن، ۲ سپتامبر و ۲۵ دسامبر).

ساخت بزرگترین ساعت آفتابی جهان در فارس

محققان دانشگاه جهرم موفق به طراحی و ساخت بزرگترین ساعت آفتابی حلقوی جهان شدند. به گزارش سه نسل، آقای ذبیحین پور مدیر پژوهشی دانشگاه جهرم و طراح این دستگاه گفت: ساعت خورشیدی حلقوی یکی از انواع ساعتهای خورشیدی و شامل دو حلقه هم اندازه از جنس پروفیل و یک شاخص است و قابلیت نمایش دقیق زمان را دارد.

بهترین های طرح جابر کلاس اول 98-97 بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع ساعت‌های آفتابیعلاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل طرح حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید طرح مورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1