پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق اداره برق شهرستان مبارکه

دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق اداره برق شهرستان مبارکه در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل بهترین و کاملترین نمونه موجود در اینترنت

دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق نمونه کاملی از فایل کارآموزی حاضر است که توسط تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان آموزش و پرورش از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق فروگزاری ننموده است و محتویات فایل دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق را به همه شکل تایید می کند.

قسمتی از این گزارش کارآموزی:

در اولین  جلسه با مراجعه به محل کارآموزی خود به همراه مهندس محمودیان استاد کار خود جهت طراحی و نصب محل تیرهای بتونی و فاصله آنها از هر یک از ترانسفورماتورها و  حذف تیرهای اضافی و چوبی در نقشه که در یکی از بخش های مبارکه به نام باغ ملک است مراجعه کردیم و در آنجا من به همراه مهندس محمودیان ضمن متراژ کردن فاصله تیرها از یکدیگر و فاصله گذاری برای نصب تیرهای بتونی جدید ، محل هایی را که در نقشه نبود و یا قرار بود احداث شود در نقشه مشخص کردیم و من نیز به علاوه با نکاتی در زمینه اینکه ، در زیر ترانس ها یک تابلو نصب می شود  که برای انشعاب گیری به مصرف کنندگان مختلف بکار می رود و همچنین با چراغ های نوع A و همین طور با کراس آرام و اینکه کراس در انتهای خط می بینیم بکار می رود ، و همچنین مقره های بشقابی و سوزنی آشنا شدم .

در این جلسه با مراجعه به اداره برق مبارکه ومعرفی خود دران اداره و مشغول شدن درقسمت طرح و نظارت برق رسانی کار خود را شروع کردم . در این جلسه من با استاد کار خود ، مهندس محمودیان که مجری طرحهای مهندسی برق رسانی بودم آشنا شدم و سپس به همراه ایشان برای طراحی نصب محل بک ترانس ۲۰ کیلو ولت که قرار بود برای یک مجتمع کارگری بکار برود به محل مجتمع رفتیم و در انجا فاصله ای را که باید ترانس در آن محل نصب می شد مشخص کردیم و نیز فهمیدیم که برای پایه بتونی یک ترانس ۲۰ کیلو ولت معمولاً از یک پایه ۹ متری بتونی و یک پایه ۱۲ متری بتونی استفاده می شود مگر در مواقعی که حریم باید رعایت شود و از دو پایه ۱۲ متری استفاده می شود که این حالت معمولاً کمتر اتفاق می افتد و با فهمیدن این موضوع دانستیم که باید از یک پایه ۹ متری بتونی و یک پایه ۱۲ متری بتونی باید به جای یک تیر بتونی ۶ متری که در محل بود استفاده شود و سرانجام پس از مشخص کردن محل نصب ترانس و طراحی نقشه محل آن به همراه استاد کار خود به محل کار خود بازگشتیم این بود گزارش کار من در این جلسه کاری .

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض شد فایل دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق حاصل زحمات تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان است که توانسته ایم به کمک و راهنمایی شما عزیزان همه سعی خود را در تدوین فایل دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق انجام دهیم .

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل صنایع چوب  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

هدف کارآموزی :

 

۱-   کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-   برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی صنایع چوب  وجود دارد.

۳-   واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-   آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-   ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-   انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-   دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-   دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-   گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.

با توجه به آنچه بیان گردید تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق سهم خود را در بحث آموزش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی برق را از این بخش خریداری نمایید.

۲۵۰۰ تومان – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1