پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران شرکت سد آزمای تیوا

دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران شرکت سد آزمای تیوا در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل بهترین و کاملترین نمونه موجود در اینترنت

دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران نمونه کاملی از فایل کارآموزی حاضر است که توسط تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان آموزش و پرورش از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران فروگزاری ننموده است و محتویات فایل دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران را به همه شکل تایید می کند.

قسمتی از این گزارش کارآموزی:

مقدمه

مهندسی مشاور سدآزما (تیوا) با به خدمت گرفتن افراد مجرب و لوازم مناسب در زمینه خدمات ژئوتکنیک و با اخذ رتبه یک در رشته خدمات ژئوتکنیک و آزمایشات مصالح با چهار کار مجاز همزمان از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۱۳۸۱ آغاز به کار نمود. در حال حاضر، افتخار داریم که مطابق آئین‌نامه جدید سازمان برنامه با مجوز هشت کار همزمان آمادگی خود را برای انجام کلیه خدمات مهندسی زیر اعلام نماییم:

مشاور ژئوتکنیک و آزمایشات مکانیک خاک

کنترل کیفی مصالح اعم از بتن و راه و مصالح (آسفالت)

و جوش فلزات

ژئوالکتریک

عمل‌آوری تسریع شده بوسیله مواد پلی اورتان (برای پیش‌بینی مقاومت ۲۸ روزه در مدت ۲۸ ساعت) و تسریع در روند احداث سازه‌های بلند که سرعت پاسخگوئی در آنها مهم است.

روش پیشرفته برای تست غیر مخرب بتن (سیستم جدید اولتراسونیک)

در حال حاضر شرکت سدآزما کارگاهها و پروژه های قابل توجهی در دست دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

۱) پروژه مطالعات ژئوتکنیک کانالها و شبکه آبیاری و زهکشی سد مروک که کارفرمای آن امور آب استان لرستان است و در نوع خود مفصل ترین مجموعه مطالعات ژئوتکنیک است. در این قرارداد کلیه آزمایشات فیزیکی و شیمیایی خاک در امر کانال و سد پیش‌بینی شده است.

۲) استقرار آزمایشگاه کنترل کیفی برای سد عظیم نعمت آباد در استان همدان.

۳) استقرار آزمایشگاه کنترل کیفی برای سدهای عظیم حوضیان و کزنار در استان لرستان.

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض شد فایل دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران حاصل زحمات تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان است که توانسته ایم به کمک و راهنمایی شما عزیزان همه سعی خود را در تدوین فایل دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران انجام دهیم .

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل صنایع چوب  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

هدف کارآموزی :

 

۱-   کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-   برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی صنایع چوب  وجود دارد.

۳-   واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-   آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-   ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-   انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-   دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-   دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-   گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.

با توجه به آنچه بیان گردید تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران سهم خود را در بحث آموزش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل دانلود پروژه کارورزی مهندسی عمران را از این بخش خریداری نمایید.

 

۲۵۰۰ تومان – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1