پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر شرکت شهاب

دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر شرکت شهاب  در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل بهترین و کاملترین نمونه موجود

نکته ای پیرامون دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر شرکت شهاب

دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر نمونه کاملی از فایل کارآموزی حاضر است که توسط تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان آموزش و پرورش از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر فروگزاری ننموده است و محتویات فایل دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر را به همه شکل تایید می کند.

قسمتی از این گزارش کارآموزی:

بنگاه رادیو شهاب در سال  ۱۳۲۴  به منظور سرویس و تعمیر رادیو و لوازم برقی و آموزش شاگردان شروع به کار کرد و به دنبال آن اقدام به ورود قطعات یدکی از خارج و فروش آنها نمود .

در سال ۱۳۳۵ شرکت سهامی خاص شهاب تاسیس گردید و بخش تجاری فعال تر شد و انواع لامپ و لوازم رادیو ، لامپ روشنایی ، رادیو آندریا ، باطری ۵/۱ ولت رادیو را برای فروش وارد نمود .

در سال ۱۳۴۲ اجازه تاسیس کارخانهُ ساخت رادیو و تلویزیون اخذ گردید . مونتاژ و تولید تلویزیون ۲۳ اینچ تحت لیسانس فیلیپیس بلژیک ، دو مدل رادیوی اتومبیل ژاپنی به نام تن ، دو مدل تلویزیون تلفنکن و یک مدل تلویزیون تمام ترانزیستوری هیتاچی ژاپن ، انواع تلفن(۵ مدل)  ،ماشین حساب (۵ مدل ) و انواع تی وی گیم نیز انجام شد .

در این سال ها ماشین آلات مختلفی خریداری شد و جهت ساخت قطعات از جمله کابینت چوبی ، پلاستیکی ، برد مدار چاپی ، کلیه بوبینها و ترانسفورماتورها رادیو و تلویزیون و همچنین تیونر در داخل شهاب بکار گرفته شد .

به دنبال آغاز فعالیت فرستنده تلویزیون رنگی در سال ۵۵-۵۴  شرکت شهاب نیز تولید تلویزیون رنگی بلاپونکت را شروع نمود . لابراتور شرکت فعالیت چشم گیری داشت و حدود ۱۵ مهندس در آن کار می کردند . تعداد کارگران حدود ۶۰۰ نفر بودند که حدود ۱۵۰ نفر کارگران و تکنسین ها هندی و بنگلادشی بودند .

پس از پیروزی انقلاب ، سر پرستی شرکت شهاب به بنیاد شهید انقلاب واگذار گردید و از این به بعد به بعد تولید تلویزیون های سیاه وسفید ۱۲ و ۱۴ اینچ شرکت گلدستار کره جنوبی ، تلویزیون ۱۴ و ۲۰ اینچ گلدستار ، رادیو های یک موج ، دو موج و سه موج آغاز گردید .

در سال ۱۳۶۲ کارخانه شماره ۲ در زمینی به مساحت ۱۷۰۰۰ متر مربع تاسیس شد .

در سال ۱۳۶۹ اولین تلویزیون رنگی با کنترل از راه دور تولید گردید و دو سال بعد خط تولید و بسته بندی اتوماتیک ، راه اندازی شد و دستگاههای مونتاژ اتوماتیک نصب گردید و شرکت شهاب اولین شرکتی بود که در گروه مجهز به دستگاه های فوق گردید و بعد از آن محصولات شهاب از کیفیت بالایی برخوردار شد و متعاقب آن تلویزیون ۲۸ اینچ وارد بازار شد .

در سال ۱۳۷۶ بخش اقدام به خرید زمینی به مساحت ۵۰۰۰۰ متر مربع برای توسعه و راه اندازی کارخانه شماره ۳ در جاده مخصوص کرج بعمل آمد .

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض شد فایل دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر حاصل زحمات تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان است که توانسته ایم به کمک و راهنمایی شما عزیزان همه سعی خود را در تدوین فایل دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر انجام دهیم .بانک فایل پژوهشی معلمان :گزارش کارآموزی

 

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل صنایع چوب  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

هدف کارآموزی :

 

۱-   کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  صنایع چوب  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-   برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی صنایع چوب  وجود دارد.

۳-   واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-   آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-   ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-   انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-   دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-   دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی صنایع چوب ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-   گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر شرکت شهاب

با توجه به آنچه بیان گردید تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر سهم خود را در بحث آموزش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل دانلود گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر را از این بخش خریداری نمایید.

۲۵,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1