پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر شرکت سروش

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر شرکت سروش در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل بهترین و کاملترین نمونه موجود در اینترنت

نکته ای پیرامون دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر شرکت سروش

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر نمونه کاملی از فایل کارآموزی حاضر است که توسط تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان آموزش و پرورش از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر فروگزاری ننموده است و محتویات فایل دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر را به همه شکل تایید می کند.

قسمتی از این گزارش کارآموزی:
دوره اول :

در ابتدای ورود اینجانب به شرکت جناب آقای مهندس حسن زاده بنده را با سایر بخش ها و کارکنان شرکت آشنا کردند .بخش تجهیزات ,بخش مدیریت, بخش فروش, بخش حسابداری و بخش مشاوره از مهمترین و کاربردی ترین قسمت های این شرکت به شمار می رفت. در این دوره با کمک مسئولین شرکت سروش اینجانب توانستم ذهنیتی مناسب از برپاسازی یک شرکت، طریقه شرکت در مناقصه ها و نیز قبول یک پروژه و تقسیم آن بین نیروهای کاری را فراگیرم. با توجه به اینکه شرکت مذکور یکی از بزرگترین شرکت ها در این زمینه می باشد لذا اینجانب در این مدت کوتاه توانستم تجربه ای مورد قبول کسب کنم.

 

دوره دوم:

بعد از آشنایی با ساختار کلی شرکت و موارد مربوطه در این مدت اینجانب از مسئولین شرکت درخواست کردم تا بنده را با تجهیزات شبکه موجود در شرکت و بخصوص تجهیزاتی که کاربرد بیشتری دارند آشنا کنند. (تجهیزاتی از قبیل مودم، روتر، هاب، سوئیچ، تکرار کننده و تجهیزات دیگر که در شبکه های محلی و گسترده کاربرد دارند).

خوشبختانه مسئولین نسبت به پیشنهاد اینجانب روی خوش نشان دادند و بنده مدتی را در قسمت تجهیزات به سر بردم. با توجه به این که از لحاظ علمی اینجانب مطالعاتی در مورد این تجهیزات داشتم لذا درک کارایی آنها برایم به مراتب راحت تر بود، و در چندین موردکارهایی همچون سوکت زنی برای کابلهای شبکه و اتصال سیستم ها به هاب و سوئیچ را فرا گرفتم.(البته موارد دیگری همچون شرکت های سازنده, مدل های مختلفی که در مکان های مناسب کاربرد دارند و… از دیگر موارد بود که بنده فرا گرفتم.)

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض شد فایل دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر حاصل زحمات تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان است که توانسته ایم به کمک و راهنمایی شما عزیزان همه سعی خود را در تدوین فایل دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر انجام دهیم .بانک فایل پژوهشی معلمان :گزارش کارآموزی

 

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل صنایع چوب  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

هدف کارآموزی :

 

۱-   کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-   برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی صنایع چوب  وجود دارد.

۳-   واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-   آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-   ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-   انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-   دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-   دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-   گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر شرکت سروش

با توجه به آنچه بیان گردید تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر سهم خود را در بحث آموزش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر را از این بخش خریداری نمایید.

۲۵,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1