پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

طرح جابر ازمایش ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع افلاک نما

طرح جابر ازمایش ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع افلاک نما به همراه دفتر کارنما توسط بانک فایل پژوهشی معلمان

نکته ای پیرامون طرح جابر ازمایش با موضوع افلاک نما

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین طرح های استاندارد به گردآوری وتدوین طرح جابر ازمایش پرداخته است.طرح جابر ازمایش طرحی دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از طرح حاضر به عنوان الگویی در نگارش طرح های خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

بانک فایل پژوهشی معلمان : طرح جابر

فایل طرح جابر ازمایش افلاک نما شامل موارد زیر می باشد :

  • عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابر ازمایشبن حیان در رابطه با افلاک نما
  • تابلوی نمایشمربوط به طرح جابر ازمایشبن حیان در رابطه با افلاک نما
  • تصاویر مربوط به طرح جابر ازمایشبن حیان در رابطه با افلاک نما
  • مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابر ازمایشبن حیان در رابطه با افلاک نما
  • آنچه در طرح جابر ازمایش افلاک نما وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابر ازمایشبن حیان در رابطه با افلاک نما می باشد.

بخش هایی از این مطلب که توصیه می کنیم از آن استفاده ببرید

« افلاک نما» نوعی ساختمان بخصوص است که سقفی به شکل گنبد یا نیم دایره دارد. داخل این بنا صندلی هایی برای نشستن تماشاگران قرار داده شده است و بر روی سقف گنبدی شکل آن با استفاده از پروژکتور، عدسی، منشور و آینه آسمان شب به صورت نقاط نورانی به نمایش گذاشته می شود. پروژکتور افلاک نما می تواند محل دقیق ستارگان و حرکات آنها را در آسمان نشان می دهد. این پروژکتور می تواند حرکت ستارگان را کاملا طبیعی، سریعتر، کندتر و یا حتی برعکس به نمایش بگذارد. به این ترتیب می توان وضعیت ستارگان آسمان را درهر موقع از سال مشاهده و بررسی کرد. به علاوه پروژکتور افلاک نما می تواند تصاویر برزگ شده ستارگان، سیارات، شهاب ها، اقمار و سایر اجرام آسمانی را نیز نشان دهد و حتی سفر با سفینه های فضایی را به صورتی کاملا واقعی به نمایش بگذارد. افلاک نما نه تنها برای آموزش فضانوردان و دریانوردان به کار می رود، بلکه یک وسیله کمک آموزشی نیز محسوب می شود. به کمک افلاک نما می توان به کودکان و برزگسالان اطلاعاتی راجع به ستاره‌شناسی داد. افلاک نما می تواند حرکت یک سال ستارگان را در چند ثانیه به نمایش درمی‌آورد.

طرح جابر ازمایش 98-97 بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع افلاک نماعلاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل طرح حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید طرح مورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :, ,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1