پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

طرح جابر برای کلاس دوم ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع کشتی ها و قایق ها

طرح جابر برای کلاس دوم ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع کشتی ها و قایق ها به همراه دفتر کارنما توسط بانک فایل پژوهشی معلمان

نکته ای پیرامون طرح جابر برای کلاس دوم با موضوع کشتی ها و قایق ها

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین طرح های استاندارد به گردآوری وتدوین طرح جابر برای کلاس دوم پرداخته است.طرح جابر برای کلاس دوم طرحی دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از طرح حاضر به عنوان الگویی در نگارش طرح های خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

بانک فایل پژوهشی معلمان : طرح جابر

فایل طرح جابر برای کلاس دوم کشتی ها و قایق ها شامل موارد زیر می باشد :

  • عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابر برای کلاس دومبن حیان در رابطه با کشتی ها و قایق ها
  • تابلوی نمایشمربوط به طرح جابر برای کلاس دومبن حیان در رابطه با کشتی ها و قایق ها
  • تصاویر مربوط به طرح جابر برای کلاس دومبن حیان در رابطه با کشتی ها و قایق ها
  • مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابر برای کلاس دومبن حیان در رابطه با کشتی ها و قایق ها
  • آنچه در طرح جابر برای کلاس دوم کشتی ها و قایق ها وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابر برای کلاس دومبن حیان در رابطه با کشتی ها و قایق ها می باشد.

بخش هایی از این مطلب که توصیه می کنیم از آن استفاده ببرید

بیشتر تمدن‌های بشری در کنار آبراه‌ها شکل گرفته و مسلماً قایق و بعدتر کشتی وسیله‌ای مهم برای تردد و حمل و نقلشان بوده‌است. اما مشهورترین تمدنی که از دریانوردی سود برد و آن را توسعه داد تمدن فینیقیه بود، آن‌ها با توسعه دریانوردی توانستند در دریای مدیترانه امپراتوری دریایی خود را از سواحل لبنان امروزی تا تونس و مراکش (کارتاژ آن زمان) ایجاد کنند. در سنگ نگاره‌های تمدن آشور فینیقیان سوار بر کشتی‌های پارویی در حال حمل الوارهای سدار لبنانی دیده می‌شوند. هم چنین آشوری‌ها خود از کشتی به‌عنوان وسیله حمل و نقل و جنگ استفاده می‌کردند.

بر اساس تورات و قرآن، نوح پیامبر دستور ساخت کشتی بزرگی را از سوی یهوه (الله در قرآن) دریافت کرد که ساخت آن سال‌ها طول کشید، کشتی می‌بایست آن قدر بزرگ می‌بود که علاوه بر آدمیان (خویشان و پیروان نوح) از همه گونه جاندار، جفتی نیز در کشتی جای بگیرد تا بعد از پایان سیل بزرگ ادامه حیات بر روی زمین ممکن باشد. کشتی بعدها بر روی قله کوه آرارات نشست. هنوز برخی از باستانشناسان به جستجو برای یافتن بقایایی از این کشتی ادامه می‌دهند. در میان تمدن‌های میان‌رودان نیز داستانی مشابه وجود داشته‌است.

طرح جابر برای کلاس دوم با موضوع کشتی ها و قایق هاعلاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل طرح حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید طرح مورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1