پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک بررسی فرآیند تولید دیواره جلوی اتوبوس ۰۳۵۵ شهری

فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک بررسی فرآیند تولید دیواره جلوی اتوبوس ۰۳۵۵ شهری در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل بهترین و کاملترین نمونه موجود

نکته ای پیرامون فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک بررسی فرآیند تولید دیواره جلوی اتوبوس ۰۳۵۵ شهری

فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک نمونه کاملی از فایل کارآموزی حاضر است که توسط تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان آموزش و پرورش از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک فروگزاری ننموده است و محتویات فایل فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک را به همه شکل تایید می کند.

قسمتی از این گزارش کارآموزی:

این پروژه با گذراندن ۱۰۰ ساعت کار و طی دو ماه (آذر ماه و دی ماه ۸۱) در شرکت ایران خودرو دیزل انجام پذیرفته است .

ایران خودرو دیزل تولید کننده کامیون ،‌مینی بوس ، اتوبوس می باشد .

در سالن اتوبوس سازی این شرکت که بزرگترین سوله اتوبوس سازی جهان می باشد قریب به ۴۰۰۰ نفر مشغول به کار هستند .

مساحت این سوله ۷۰ هکتار می باشد و در این سالن تولید روزانه ۱۶ اتوبوس ، که در ر شیفت کاری ۸ اتوبوس تولید می شود و ظرفیت تولیدی این سالن ۵۵۰۰ اتوبوس در سال است .

در این سالن تولید ، دو اتوبوس ۰۳۵۵ شهری و C457 بیابانی تولید می شود که خط تولید این دو اتوبوس مشترک می باشد .

به دلیل وسعت کار و تعداد زیاد ایستگاههای کاری ، فقط توانستیم به بررسی فرآیند تولید دیواره‌ جلوی اتوبوس ۰۳۵۵ شهری پرداخته و به بررسی و شناخت قسمتهای : ۱ـ مقدمات ۲ـ پیش مونتاژ (مونتاژ فوری) ۳ـ ۹ ایستگاه خط اصلی تولید دیواره جلوی بپپردازیم .

در این سالن تولید ابتدا قسمتی با عنوان مقدمات (Material) ، فرآیندهای مختلفی بر روی مواد اولیه که عمدتاً پروفیل است انجام می دهند .

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض شد فایل فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک حاصل زحمات تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان است که توانسته ایم به کمک و راهنمایی شما عزیزان همه سعی خود را در تدوین فایل فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک انجام دهیم .بانک فایل پژوهشی معلمان :گزارش کارآموزی

 

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل صنایع چوب  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

هدف کارآموزی :

 

۱-   کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  صنایع چوب  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-   برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی صنایع چوب  وجود دارد.

۳-   واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-   آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-   ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-   انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-   دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-   دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی صنایع چوب ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-   گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک بررسی فرآیند تولید دیواره جلوی اتوبوس 0355 شهری

با توجه به آنچه بیان گردید تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک سهم خود را در بحث آموزش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل فایل گزارش کارآموزی رشته مهندسی مکانیک را از این بخش خریداری نمایید.

۲۵,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1