پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

موضوع طرح جابر آزمایشی ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع اعصاب سنج

موضوع طرح جابر آزمایشی ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع اعصاب سنج به همراه دفتر کارنما توسط بانک فایل پژوهشی معلمان

نکته ای پیرامون موضوع طرح جابر آزمایشی با موضوع اعصاب سنج

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین طرح های استاندارد به گردآوری وتدوین موضوع طرح جابر آزمایشی پرداخته است.موضوع طرح جابر آزمایشی طرحی دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از طرح حاضر به عنوان الگویی در نگارش طرح های خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

بانک فایل پژوهشی معلمان : طرح جابر

فایل موضوع طرح جابر آزمایشی اعصاب سنج شامل موارد زیر می باشد :

  • عکس ها و پوستر های مربوط به موضوع طرح جابر آزمایشیبن حیان در رابطه با اعصاب سنج
  • تابلوی نمایشمربوط به موضوع طرح جابر آزمایشیبن حیان در رابطه با اعصاب سنج
  • تصاویر مربوط به موضوع طرح جابر آزمایشیبن حیان در رابطه با اعصاب سنج
  • مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به موضوع طرح جابر آزمایشیبن حیان در رابطه با اعصاب سنج
  • آنچه در موضوع طرح جابر آزمایشی اعصاب سنج وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون موضوع طرح جابر آزمایشیبن حیان در رابطه با اعصاب سنج می باشد.

بخش هایی از این مطلب که توصیه می کنیم از آن استفاده ببرید

هفتم : حلقه را اضافه کنید

حلقه سیم را وصل کنید

یک تکه سیم دیگر ببرید تا با آن حلقه ای را بسازید که بازیکن باید از آن برای حرکت در طول مسیر استفاده کند. دو نیم سانتیمتر از یک سر سیم و هفت و نیم سانتیمتر از سر دیگرش را لخت کنید.

سری که دو نیم سانت لخت شده را با پیچ ماشینی به یک سر فوم وصل کنید. با سر دیگر سیم هم یک حلقه بسازید و آن را به سیم اصلی ببندید. اگر حلقه را بیش از حد کوچک کنید، بردن در بازی خیلی سخت میشود.

گام هشتم : بوق را اضافه کنید

بوق را اضافه کنید

بوق را می‌توانید مستقیماً به سطح دستگاه وصل کنید. هرچه بوق به پیچ‌های روی فوم نزدیک تر باشد، ایجاد اتصالات الکترونیکی راحت تر میشود.

بوق را روی سطح دستگاه بگذارید و جایش را نزدیک پیچ‌ها علامت بزنید. سپس با کاتر قسمتی که انتخاب کرده اید را ببرید و بوق را سرجایش قرار بدهید. اگر بوق خیلی شل بود، می‌توانید با کمی‌چسب نواری آن را سفت کنید.

گام نهم : اتصالات الکتریکی را ایجاد کنید

حالا باید سیم اصلی، حلقه سیم، بوق و پک باتری را بهم وصل کنید تا برخورد حلقه با سیم یک مدار کامل بسازد و صدای بوق دربیاید.فوم را پشت و رو کنید و سیم‌های مثبت و منفی بوق را مشخص کنید (به ترتیب قرمز و سیاه). پیچی که سیم حلقه را ثابت کرده کمی‌شل کنید و سیم مثبت بوق را دورش بپیچید. دوباره پیچ را سفت کنید.حالا یپچی که سیم اصلی را سفت میکند، پیدا کنید و سیم منفی بوق را دورش بپیچید. این پیچ را هم دوباره سفت کنید.سیم مثبت پک باتری را به یکی از پیچ‌هایی که سیم اصلی را نگه داشته اند، وصل کنید. سیم منفی باتری را هم به پیچی که سیم منفی بوق را دورش پیچیده اید، وصل کنید.

موضوع طرح جابر آزمایشی 98-97 بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع اعصاب سنجعلاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل طرح حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید طرح مورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :, ,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1