پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

موضوع طرح جابر با آزمایش ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع ضرورت هوا برای سوختن

موضوع طرح جابر با آزمایش ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع ضرورت هوا برای سوختن به همراه دفتر کارنما توسط بانک فایل پژوهشی معلمان

نکته ای پیرامون موضوع طرح جابر با آزمایش با موضوع ضرورت هوا برای سوختن

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین طرح های استاندارد به گردآوری وتدوین موضوع طرح جابر با آزمایش پرداخته است.موضوع طرح جابر با آزمایش طرحی دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از طرح حاضر به عنوان الگویی در نگارش طرح های خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

بانک فایل پژوهشی معلمان : طرح جابر

فایل موضوع طرح جابر با آزمایش ضرورت هوا برای سوختن شامل موارد زیر می باشد :

  • عکس ها و پوستر های مربوط به موضوع طرح جابر با آزمایشبن حیان در رابطه با ضرورت هوا برای سوختن
  • تابلوی نمایشمربوط به موضوع طرح جابر با آزمایشبن حیان در رابطه با ضرورت هوا برای سوختن
  • تصاویر مربوط به موضوع طرح جابر با آزمایشبن حیان در رابطه با ضرورت هوا برای سوختن
  • مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به موضوع طرح جابر با آزمایشبن حیان در رابطه با ضرورت هوا برای سوختن
  • آنچه در موضوع طرح جابر با آزمایش ضرورت هوا برای سوختن وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون موضوع طرح جابر با آزمایشبن حیان در رابطه با ضرورت هوا برای سوختن می باشد.

بخش هایی از این مطلب که توصیه می کنیم از آن استفاده ببرید

آتش:هر احتراقی که شامل گرما و روشنائی قابل احساس باشد آن را آتش گویند.
احتراق: یک فرایند شیمیایی است که از ترکیب دو نوع مواد شیمیایی که یکی اکسید کننده اکسیژن و دیگری اکسید شونده مواد قابل اشتعال بوجود می آید.احتراق را می توان عمل پیشرفت گرما که ممکن است به هر نسبتی و یا هر درجه حرارتی محل را اشغال کند تعریف کرد.
احتراق ممکن است خیلی آهسته صورت گیرد مثل زنگ زدن آهن (این احتراق را آتش نمی توان گفت چون همراه با گرما و روشنائی قابل احساس نیست) آن را سوخت کند گویند و یا احتراق هیدروژن با اکسیژن که با در حدود ۳۰۰۰ درجه حرارت همراه است و ایجاد انفجار خواهد کرد که سوخت تند نام دارد.بطورکلی سوختن واقعی اجسام زمانی صورت می گیرد که جسم قابل اشتعال است.برای بوجود آوردن احتراق در بعضی موارد نیازی به وارد کردن اکسیژن از محیط خارج نیست مثلاً بعضی از فلزات مثل منیزیم با نیتروژن ( ازت) ترکیب شده و این برای مثال می توان یک قطعه ضرورت هوا برای سوختن که از مولکولهای سلولز تشکیل شده به عنوان یک جسم قابل اشتعال انتخاب کرد. این مولکولها وقتی به گرما نزدیک شوند شروع به جنبیدن کرده و به یک نسبت بسیار بزرگی افزایش می یابند. در یک سری عکس العمل های شیمیائی کم کم شروع به شکستن می کنند و در نتیجه هیدروژن و کربن آزاد می کنند که با اکسیژن موجود در هوا ترکیب شده و این ترکیب موجب انرژی اضافی خواهد کرد و همچنین انرژی اضافی مجدداً مولکولهای سلولز را شکسته و هیدروژن و کربن آزاد می کنند و به همین ترتیب انرژی مرتب اضافی می شود و این عمل تا زمانی ادامه خواهد یافت که جسم قابل اشتعال تمام شود.
اکسیژن
مختصات کلی:اکسیژن با عدد اتمی ۸ ، وزن اتمی ۱۶ قریب ۲۱% حجم هوا جو، ۸۹% وزن آب، ۴۷% وزن قشر خارجی زمین، ۶۵% وزن بدن انسان و ۵% وزن نباتات را اکسیژن تشکیل می دهد.
اکسیژن از هوا سنگین تر است و هر لیتر آن ۴۲۹/۱ گرم وزن دارد. در صورت خالص بودن بی رنگ، بی بو و بی طعم است. در ( ۱۸۳- ) درجه سانتیگراد به حالت مایع آبی کم رنگ درآمده و در پائین تر از ( ۲۵۹- ) درجه سانتیگراد منجمد می شود.
اکسیژن در حالت آزاد به شکل مولکول دو اتمی ( o=o ) می باشد. حجم اکسیژن
مایع در صورت تبخیر در حرارت و فشار عادی ۸۶۰ برابر می گردد و چون این مایع اکسیژن بسیار متراکم است، لذا به سرعت با مواد قابل اشتعال در آمیخته و موجب آتشگیری سریع و انفجار می گردد.

موضوع طرح جابر با آزمایش 98-97 بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع ضرورت هوا برای سوختنعلاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل طرح حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید طرح مورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :, , ,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1