پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

نمونه اقدام پژوهی آموزگار چهارم دبستان با موضوع چگونه توانستم راهکارهایی برای رفع بی توجهی در کلاس و تمرکز و تشویق دانش آموزان در کلاس چهارم ابتدایی به کار گیرم دقیق و کامل در قالب ورد

نمونه اقدام پژوهی آموزگار چهارم دبستان چگونه توانستم راهکارهایی برای رفع بی توجهی و تمرکز و  تشویق دانش آموزان در کلاس چهارم ابتدایی به کار گیرم  در قالب ورد

نمونه اقدام پژوهی آموزگار چهارم دبستان با موضوع چگونه توانستم راهکارهایی برای رفع بی توجهی در کلاس و تمرکز و  تشویق دانش آموزان در کلاس چهارم ابتدایی به کار گیرم دقیق و کامل در قالب ورد

 بانک فایل پژوهشی معلمان تخصصی ترین گروه موجود در اینترنت مقاله های اقدام پژوهی خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.در این مورد هم دانلود اقدام  پژوهی آموزگار چهارم ابتدایی  را تایید و همه محتویات آن را بر مبنای آخرین بخشنامه های آموزش و پرورش می داند.

همانطور که می دانید درباره اقدام پژوهی باید به مطالب مهمی توجه نماییم به این موضوع دقت بفرمایید :

برای اینکه علت دقیق عدم تمرکز دانش آموزان مشخص شود با آنها مصاحبه کردم و از آنها خواستم از بین عواملی که باعث عدم تمرکز می شوند مواردی که بیشتر در او این مشکل را به وجود آورده است مشخص کنند.

با هم عوامل را بررسی کردیم.از عوامل محیطی هیچ کدام موثر نبود چون شرایط محیطی در این مدرسه برای دانش آموزان کاملا مساعد است..

عامل بعدی خانواده است که دانش آموزان شرایط را در خانواده مناسب می دانند ولی می گویند گاهی به دلایل مختلف مانند مقایسه با دیگران باعث ناراحتی و کدورت می گردند.

در مورد روشهای تدریس ،چون من از روشهای فعال استفاده می کنم و تمام واحدهای کتاب را به صورت تصاویر جذاب استفاده کردم،و دانش آموزان به صورت گروهی و شرکت در پرسش و پاسخ و بحثهای گروهی فعال هستند به نظرم مشکل خاصی در این مورد نباشد که دانش آموزان نیز این مطلب را تایید کردند.

تیترهایی که در این نمونه اقدام پژوهی آموزگار چهارم دبستان وجود دارد شامل موارد زیر است:

عنوان مطلب در رابطه با  تمرکز

پیشگفتار در رابطه با  تمرکز 

مقدمه  موضوع در رابطه با تمرکز 

شناسایی مسئله در رابطه با  تمرکز 

توصیف وضع موجود

اینجانب ………… آموزگار پایه …….   هستم.در این آموزشگاه بعضی از خانواده ها از نظر تحصیلات و شرایط اقتصادی در سطح خوبی هستند ولی اکثر آنها از طبقه محروم هستند.بعد از دو سه هفته تدریس ، نکته ای توجه من را به خودش جلب کرد و آن حواس پرتی و عدم تمرکز تعدادی از دانش آموزان در کلاس بود.

آنها در حین تدریس گاهی سرشان را روی میز می گذاشتند یا به من نگاه می کردند اما مشخص بود به کلاس و درس فکر نمی کندد و تمرکز ندارند.گاهی هم خودشان را مشغول کارهای دیگر مثل نقاشی کشیدن یا خط خطی کردن کتابشان می کردند .یک جلسه در حین تدریس وقتی فهمیدم حواسشان در کلاس نیست برای جلب توجه آنها از دو سه نفرشان  سئوالی پرسیدم ، عذر خواهی کردند . گفتند : ببخشید حواسم نبود.

گردآوری اطلاعات (شواهد ۱) در رابطه با  تمرکز 

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها در رابطه با تمرکز 

انتخاب راه جدید موقتی دررابطه با  تمرکز 

اجرای طرح جدید و نظارت بر آن در رابطه با تمرکز 

گردآوری اطلاعات (شواهد ۲) در رابطه با  تمرکز 

ارزشیابی تاثیر اقدام جدید در رابطه با تمرکز 

تجدید نظر و دادن گزارش نهایی در رابطه با تمرکز 

نتیجه گیری در رابطه با تمرکز

پیشنهادات در رابطه با تمرکز

منابع و ماخذ مورد استفاده در رابطه با تمرکز 

برای دانلود نمونه اقدام پژوهی آموزگار چهارم دبستان و دریافت دانلود اقدام پژوهی معلم دوره ابتدایی از لینک خرید استفاده نمایید.

 

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1