پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

نمونه طرح جابر ششم دبستان چین خوردگی و گسل به همراه دفتر کارنما

نمونه طرح جابر ششم دبستان چین خوردگی و گسل به همراه دفتر کارنما

نمونه طرح جابر ششم دبستان چین خوردگی و گسل به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد.

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم نمونه طرح جابر ششم دبستان می باشد که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

  • پوستر های طرح جابربن حیان در مورد چین خوردگی و گسل
  • تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد چین خوردگی و گسل
  • عکس جابربن حیان در مورد چین خوردگی و گسل
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان چین خوردگی و گسل
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی ازین مجموعه

 

چندین روش مختلف برای تشکیل چین‌ها پیشنهاد شده است. مهمترین وجه تمایز این روشها در این است که آیا یک لایه برای شکل گیری چین بطور موثر برابر تنشهای اعمال شده به موازات آن واکنش نشان داده و یا اینکه در برابر تغییر شکل و یا تغییر مکان ایجاد شده در خارج از لایه و مورب نسبت به آن بی‌تفاوت عمل کرده است. بطور کلی چهار نوع چین خوردگی اصلی ممکن است تشخیص داده شود، ولی این چهار نوع چین خوردگی ، حالات انتخابی است و حالات حد واسط یا ترکیب چند حالت فراوان است. اگر مقدار فشار بر لایه های رسوبی از حد تحمل آنها بیشتر باشد این لایه ها دچار شکستگی می شوند.به این شکستگی ها در لایه های رسوبی که با اختلاف ارتفاع همراه است گسل می گویند. گسل ها می توانند کوهستان به وجود اورند ویا سبب پیدایش دره شوند مانند ناهمواری های شرق افریقا. علاوه بر چین خوردگی و گسل عوامل دیگری نیز در به وجود امدن کوهستان ها نقش دارند.برخی از کوه ها به علت بیرون ریختن مواد مذاب یاماگما ایجاد شده اند مانند کوه دماوند در رشته کوه البرز. گاهی مواد مذاب به سطح زمین نمی رسد و بعضی از انها به لایه های زمین فشار وارد می کند ولایه ها رابالا می اورد.بعد ها ممکن است با گذشت زمان لایه های رسوبی روی سطح زمین بر اثر فرسایش از بین بروند و مواد سخت به صورت یک کوه ظاهر شوند.

 

اطلاعات اضافی درباره این نمونه طرح جابر ششم دبستان:

این پروژه به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. تمامی فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشند.

طرح جابربن حیان چیست؟

انواع پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود که جزئیات ، روش و نمونه بهترین تزیین این طرح های آموزش و پرورش در مدارس را در ادامه این مطلب و بقیه آن ها در دسته بندی طرح جابربن حیان می توانید ببینید.

اطلاعات تکمیلی درباره این نمونه طرح جابر ششم دبستان:

عنوان: نمونه طرح جابر ششم دبستان چین خوردگی و گسل

پایه تحصیلی: ششم ابتدایی

درس: علوم

سایت بانک فایل پژوهشی معلمان بهترین انتخاب برای دانلود طرح جابربن حیان

مناسب جشنواره جابربن حیان

برای خرید و دانلود این نمونه طرح جابر ششم دبستان روی دکمه ی زیر کلیک کنید:

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1