پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی

نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی تحت عنوان  چگونگی بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

نکته ای پیرامون نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی

نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی تحت عنوان  چگونگی بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید با فرمت ورد و قابل ویرایش و در ۲۹ صفحه

بانک فایل پژوهشی معلمان تخصصی ترین گروه موجود در اینترنت گزارش تخصصی  خود را به بهترین شکل ممکن ارائه داده است..در این مورد تیم تخصصی ما به همراه نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی پنج نمونه پیشنهاد و راهکار ارزشیابی را برای شما عزیزان به صورت رایگان قرار داده است.تیم تخصصی ما اصالت نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی را تایید و همه محتویات آن را بر مبنای آخرین بخشنامه های آموزش و پرورش می داند.بانک فایل پژوهشی معلمان: گزارش تخصصی

 

سرفصلهای موجود در نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی به قرار زیر است :

عنوان مطلب پیرامون قضیه  بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

سرآغاز سخن پیرامون قضیه  بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

دیباچه پیرامون قضیه بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

درک مشکل پیرامون قضیه  بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

بیان شرایط حاضر پیرامون قضیه  بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

تنظیم و جمع نمودن منابع پیرامون قضیه  بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

مطالعه و بررسی اطلاعات پیرامون قضیه بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

بحث پیرامون حل مشکل دررابطه با  بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

وضعیت ثانویه پس از حل مشکلات  بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

بررسی بیشتر در رابطه با بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

ارائه مستندات پیرامون بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

پیش بینی نتایج در مورد بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

راهکارها پیرامون قضیه بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

رفرنس و منبع مورد استفاده بالا بردن اعتماد به نفس دانش آموزم  که از پدر گنگش خجالت می کشید

جمع آوری اطلاعات (شواهد۲)

پس از اجرای راه حل ارائه داده شده نوبت به جمع آوری اطلاعات میرسد و ما در این مرحله میخواهیم بدانیم که آیا نتایج خوبی را از این راه حل بدست آورده ایم یا راه حل جدیدی برای مشکل اکبر انتخاب کنیم.

دبیر: بعد ازتغییر جای اکبر به نیمکت اول دیگر در ردیف های آخر او را مشاهده نکرده ام  در زنگ تفریح هنوز هم در گوشه ای می ایستد ولی بعضی وقت ها مشاهده می شود که کنار بچه ها ایستاده و به حرف های آنها گوش می دهد. در زنگ ورزش با بچه ها بازی می کند ولی هنوزم از توپ گریزان است و توپی که به او می سپارند فورأ به فرد دیگری می سپارد تا از مسئولیت آن فرار کند. در دروس شفاهی بهتر شده اما هنوزم اثرات استرس واضطراب در چهره ی او آشکاراست وکار خود را به عنوان نماینده ادامه می دهد و همه ی  دانش آموزان از او راضی هستند.

والدین: در دیداری که با والدین اکبر درمدرسه داشتم اظهار داشتند که اکبر در جلوی آینه می ایستد و با خود حرف میزند( که این نشانه ی تلاش اکبر برای اجتماعی شدن می باشد). وقتی به مهمانی میخواهیم برویم فورأ حاضر وآماده می شود.کارهایی را که به او می دهیم بعضی وقت ها انها را خراب می کند اما بازهم دوست دارد در کارهای خانه به ما کمک کند.گاهی اوقات دوست او اکبر به خانه می آید وبا هم بازی می کنند ودرس می خوانند.

دوستان اکبر و همکلاسی ها: اکبر در درسهایش پیشرفت کرده و در زنگ ورزش با ما بازی می کند.هم گروهی های اکبر اظهار داشتند اکبر در کارهای گروهی خیلی خوب است و کارهایش را درست انجام می دهد و به ما هم کمک می کند. فاطمه می گوید:من به خانه اکبر میروم و با او بازی میکنم ودر درسهایش به او کمک می کنم، اکبر با بقیه بچه ها دوست شده و بچه دیگر به او بیمار نمی گویند.

تجزیه وتحلیل اطلاعات گرد آوری شواهد دو :

در اطلاعات به دست آمده از مشاهدات دبیر(خودم) و والدین ودیگر دوستان مبنی بر اینکه اکبر در اجتماع و گروها حاضر می شود و از با آنها بودن لذت می برد حاکی از آن است که تلاشهایی که انجام داده ایم اکبر را از حالت انزوا وکمرویی در آورده ودر حال سوق دادن به سوی اجتماعی شدن می باشد. گرچه نمی توانیم ادعا کنیم که اکبر  کاملأ بهبود یافته اما این را می توانیم بگوییم که اکبر تغییرات چشمگیری داشته و در این راه در حال پیشرفت می باشد و ما برای بهبود کامل اکبر همین رویه را در پیش می گیریم به امید آنکه اکبر  یکی از شخصیت های اجتماعی این مرز وبوم گردد.

مبانی نظری پژوهش

کودک کمرو هر چند که برای دیگران ناراحتی ورنجش ایجاد نمی کند لکن ممکن است به علت دنج تاشی از احساس نا امنی وبی کفایتی در خود جزء ناشادترین کودکان باشد. درنتیجه پیوسته بد نیای درون خویش پناه می برد. و اگر در مورد رفتار غیر اجتماعی این قبیل کودکان و نوجوانان چاره ای اندیشیده نشود احتمالا خطرناکترین و مساعد ترین وضع را برای ابتلاء به اسکیزو فرنی (جنون خواهند داشت . هر چند که همه کودکان کمرو و منزوی به بیماری روانی دچار

نمی شوند لکن تعدادی از آنان قربانی این بیماری خواهند بود.کمرویی، کم رویی و انزوا طلبی عارضه ای است که باعث می شود کودک و نوجوان از برقرار کردن ارتباط با افراد و محیط خارج دوری کنند. این کودکان و نوجوانان نوعاً با تقلیل یافتن علایق ذهنی و عاطفی نسبت به اطرافیان خود از داشتن دوستان نزدیک و صمیمی محروم اند. نوجوانی که کم رو و گوشه گیر است، معمولاً از حضور در فعالیت های جمعی سرباز می زند و فقط با تک دوست خود که نوعاً به او بسیار وابسته می شود اوقات خود را سپری می کندنمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابیشما عزیزان می توانید نمونه گزارش تخصصی مدیر مدرسه ابتدایی را به همراه اشانتیون ویژه پنج نمونه راهکار و پیشنهاد کوتاه ارزشیابی از این بخش دانلود نمایید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1