پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکی  بیماری حیوانات کلینیک تخصصی

نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکی  بیماری حیوانات کلینیک تخصصی در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل بهترین و کاملترین نمونه موجود

نکته ای پیرامون نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکی  بیماری حیوانات کلینیک تخصصی

نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکینمونه کاملی از فایل کارآموزی حاضر است که توسط تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان آموزش و پرورش از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکیفروگزاری ننموده است و محتویات فایل نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکیرا به همه شکل تایید می کند.

قسمتی از این گزارش کارآموزی:

 

  • مشخصات : گربه ای ۶ ماهه سفید و سیاه رنگ .

واکسن : زده شده است .

علت مراجعه : عدم گذاشتن پای چپ برروی زمین در معاینات بالینی و عکس رادیولوژی  مشخص گرداند که استخوان ران دچار شکستگی عرضی کامل بوده است .

علائم : شکستگی و درد و تورم در ناحیه ی ران سمت چپ .

درمان : جراحی و قرار دادن پیل در داخل استخوان .

  • مشخصات : سگی ۲ ماهه – نژاد ژرمن رنگ سیاه قهوه ای .

واکسن : نزده است .

علت مراجعه : جهت مایه کوبی می باشد . بعد از معاینه ی بالینی و اطمینان از سالم بودن دام ، اقدام به تجویز واکسن DHP  نموده و از طریق زیر جلدی تزریق می گردد . (مبندازول) – تکرار آن نیز ۲ هفته بعد انجام خواهد گرفت . و تکرار واکسن هم ۱ ماه بعد انجام خواهد گرفت البته به همراه واکسن هاری . بعد صدور شناسنامه انجام گرفت .

  • مشخصات : اسبی ۸ ساله رنگ ساله

واکسن :مشمشه – کزاز – شاربن – ضد انگل (مبندازول – فبانتل )

علائم : تب . لگدزدن به ناحیه شکمی . عدم دفع مدفوع . بی قراری . بی اشتهایی .

علت مراجعه : دامدار اظهار می دارد که پس از ۱ روز ایست که ریخته شده و حیوان بی قرار است و کاهش اشتها دارد . دمای ۳۹ . تنفس نرمال . قلب نرمال . درد در ناحیه ی شکمی .                                                                                           همانطور که خدمت شما عزیزان عرض شد فایل نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکیحاصل زحمات تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان است که توانسته ایم به کمک و راهنمایی شما عزیزان همه سعی خود را در تدوین فایل نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکیانجام دهیم .بانک فایل پژوهشی معلمان :گزارش کارآموزی

 

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل صنایع چوب  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

هدف کارآموزی :

 

۱-   کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  صنایع چوب  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-   برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی صنایع چوب  وجود دارد.

۳-   واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-   آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-   ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-   انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-   دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-   دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی صنایع چوب ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-   گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکی  بیماری حیوانات کلینیک تخصصی

با توجه به آنچه بیان گردید تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکیسهم خود را در بحث آموزش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل نمونه گزارش کارآموزی رشته دامپزشکیرا از این بخش خریداری نمایید.

۲۵,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1