پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات شرکت صنعت کاران شبستر

گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات شرکت صنعت کاران شبستر در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل بهترین و کاملترین نمونه موجود در اینترنت

نکته ای پیرامون گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات شرکت صنعت کاران شبستر

گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات نمونه کاملی از فایل کارآموزی حاضر است که توسط تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان آموزش و پرورش از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات فروگزاری ننموده است و محتویات فایل گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات را به همه شکل تایید می کند.

قسمتی از این گزارش کارآموزی:

در شرکت صنعت کاران شبستر از دیگها استفاده می شود. که این دیگها مکانیزمهای هستند که در ان یک ماده سوختنی مانند مازوت،گازوئیل و یا گاز ،سوخته و گرمای حاصل از عمل احتراق به سیال درون ان انتقال داده می شود .

دیگها از نظر سیال:دیگ آبگرم-دیگ آب داغ-دیگ بخار و دیگهای روغنی تقسیم می شوند.

دیگها از نظر جنس:دیگهای چدنی – دیگهای فولادی و دیگهای فایر تیوپ تقسیم می شوند.

هرچند که تمام قسمتهای سیستم شرکت صنعت کاران شبستر برای گرمایش ساختمان واحد و ارزش و اهمیت خاص خود را دارند ولی بی تردید قلب سیستم شرکت صنعت کاران شبستر مشعل است ،چرا که عمل احتراق و تولید اتش جهت گرم کردن و بخار نمودن آب در دیگ توسط این عضو مهم صورت می گیرد و به طور خلاصه می توان گفت که مشعلها از نظر سوخت معرفی به سه نوع گازی،گازوئیلی و مازوت تقسیم می شوند . انتخاب اندازه مشعل پس از تعیین  وزنی سوختی که در ساعت مصرف می کند وبا استفاده از کاتالوگ انجام میگیرد.

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض شد فایل گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات حاصل زحمات تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان است که توانسته ایم به کمک و راهنمایی شما عزیزان همه سعی خود را در تدوین فایل گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات انجام دهیم .بانک فایل پژوهشی معلمان :گزارش کارآموزی

 

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل صنایع چوب  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

هدف کارآموزی :

 

۱-   کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-   برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی صنایع چوب  وجود دارد.

۳-   واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-   آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-   ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-   انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-   دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-   دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-   گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات شرکت صنعت کاران شبستر

با توجه به آنچه بیان گردید تیم تخصصی فایل پژوهشی معلمان سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات سهم خود را در بحث آموزش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل گزارش کارآموزی مهندسی تاسیسات را از این بخش خریداری نمایید.

 

۲۵,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1