پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم از نظر تأکید بر آموزه های ملی و مذهبی کاملترین و بهترین نمونه

تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم از نظر تأکید بر آموزه های ملی و مذهبی تنظیم شده توسط تیم تخصصی بانک فایل پژوهشی معلمان به صورت دقیق

تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم به صورت کامل و دقیق توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تنظیم شده است و این سایت تمام تلاش خود را در راستای تهیه و تنظیم تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم نموده است.بانک فایل پژوهشی معلمان علاوه بر تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم دیگر نمونه های تحلیل محتوا کتب درسی را در سایت جای داده است.باید گفت سایت بانک فایل پژوهشی معلمان بهترین و دقیق ترین سایت در راستای تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم می باشد.

با هم بخشی از متن تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم از نظر تأکید بر آموزه های ملی و مذهبی را مشاهده می کنیم.

چکیده

تحلیل کتاب هدیه های آسمان پایه پنجم از منظر تأکید بر آموزه های ملی و مذهبی هدف پژوهش حاضر می باشد. ابزار مورد استفاده مقیاس درجه بندی محقق ساخته می باشد.نتایج به دست آمده بر طبق سه فرضیه در پژوهش حاضر بدین صورت بود که کتاب هدیه های آسمان پایه پنجم از نظر ویژگی های ظاهری و ساختاری متناسب می باشد و به آموزه های ملی در این کتاب به میزان کافی توجه نشده است و همچنین به آموزه های مذهبی در کتاب حاضر به میزان قابل توجهی پرداخته شده است.

کلمات کلیدی: هدیه های آسمان،پایه ی پنجم ابتدایی، آموزه های ملی،آموزه های مذهبی

مقدمه:

در جهان امروز تمامی کشورهایی که از منظر رخدادهای ملّی و مذهبی تاریخ درخشانی دارند،دغدغه آن دارند که سعی و تلاش وافر خود را در راستای حفظ و نشر صحیح آن در میان آینده سازان مملکت خویش بکار گیرند. بدین جهت مسئله ای که بیش از هر زمان دیگری ارزش و جایگاه خود را نشان می دهد آموزش صحیح و به موقع مؤلفه های ذکر شده است که پیش بینی آن در برنامه ریزی های کلان تمامی سیستم های آموزشی جهان که ارزشمندترین آنها در چارچوب آموزش و پرورش رسمی هر کشور می باشد صورت می گیرد. (نجار نهاوندی،۱۳۹۳)

برای دریافت فایل تحلیل محتوای هدیه های آسمان پنجم از نظر تأکید بر آموزه های ملی و مذهبی از این قسمت اقدام کنید.

۲۵,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1