پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

دست سازهای طرح جابر ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع پریسکوپ پیرابین

دست سازهای طرح جابر ۹۸-۹۷ بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع پریسکوپ پیرابین به همراه دفتر کارنما توسط بانک فایل پژوهشی معلمان

نکته ای پیرامون دست سازهای طرح جابر با موضوع پریسکوپ پیرابین

بانک فایل پژوهشی معلمان با تخصص تدوین طرح های استاندارد به گردآوری وتدوین دست سازهای طرح جابر پرداخته است.دست سازهای طرح جابر طرحی دقیق و کامل و با استاندارد های لازم و مورد نیاز در این رابطه است. اهالی علم و دانش و دانشجویان و دانش آموختگان عزیز می توانند از طرح حاضر به عنوان الگویی در نگارش طرح های خود بهره بگیرند و از آن استفاده نمایند.

بانک فایل پژوهشی معلمان : طرح جابر

فایل دست سازهای طرح جابر پریسکوپ پیرابین شامل موارد زیر می باشد :

  • عکس ها و پوستر های مربوط به دست سازهای طرح جابربن حیان در رابطه با پریسکوپ پیرابین
  • تابلوی نمایشمربوط به دست سازهای طرح جابربن حیان در رابطه با پریسکوپ پیرابین
  • تصاویر مربوط به دست سازهای طرح جابربن حیان در رابطه با پریسکوپ پیرابین
  • مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به دست سازهای طرح جابربن حیان در رابطه با پریسکوپ پیرابین
  • آنچه در دست سازهای طرح جابر پریسکوپ پیرابین وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون دست سازهای طرح جابربن حیان در رابطه با پریسکوپ پیرابین می باشد.

بخش هایی از این مطلب که توصیه می کنیم از آن استفاده ببرید

در امور جنگی از این‌گونه اسباب‌ها به مقیاس وسیعی استفاده می‌شود. اگر با اسبابی که پریسکوپ نام دارد نگاه کنیم، می‌توانیم در سنگر بنشینیم و بی‌آنکه سر خود را بیرون بیاوریم و خود را زیر آتش دشمن قرار دهیم، عملیات دشمن را تحت نظر بگیریم.

پریسکوپ پیرابین Perisscope: وسیله‌ای است برای دیدن اشیائی که بالاتر از سطح چشم ناظرند (مثلاً در زیر دریائی) یا طوری قرار دارند که دیدن مستقیم آنها میسر نیست. این وسیله از لولهٔ بلندی تشکیل شده که در هر سر آن یک آینه با یک منشور قائم‌الزاویه متساوی‌الساقین قرار دارد. دستگاه پریسکوپ اسبابی برای دیدن اشیائی که بالای سطح دید چشم ناظر هستند، یا چنان قرار گرفته باشند که چیزی مانع دید مستقیم آنهاست اساساً تشکیل یافته است از یک لوله دراز، که در هر یک از دو سر کلی آن منشوری راستگو شه چنان قرار داده شده است که نور در اثر تابش کلی درونی از روی وجه بزرگتر آنها با زاویه ۹۰c در هر منشور منحرف می‌شود، بنابراین نور از شیئی مورد نظر در راستای موازی با راستای اولیه (تابش از) شیئی ولی پائین‌تر. وارد چشم ناظری می‌شود.

دست سازهای طرح جابر 98-97 بهترین فایل و دفتر کارنما و کارتو پلاست موضوع پریسکوپ پیرابینعلاقه مندان می توانند جهت دانلود و استفاده از فایل طرح حاضر از سایت بهره ببرند.بعد از خرید طرح مورد نیازتان هم به صورت آنلاین در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد و هم به ایمیل شما دوستان گرامی ارسال می شود .ممنون

۴۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1