پنل کاربری
عضویت
0

سبد خرید

بانک فایل پژوهشی معلمان

فایل مورد نظر خود را جستجو کنید!!!
تبلیغات تبلیغات
آیا میدانستید

گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی

گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی تحت عنوان چگونگی بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز سال دوم کودکیاری

نکته ای پیرامون گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی

گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی تحت عنوان چگونگی بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز سال دوم کودکیاری  با فرمت ورد و قابل ویرایش و در ۲۵ صفحه

بانک فایل پژوهشی معلمان تخصصی ترین گروه موجود در اینترنت گزارش تخصصی  خود را به بهترین شکل ممکن ارائه داده است..در این مورد تیم تخصصی ما به همراه گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری پنج نمونه پیشنهاد و راهکار ارزشیابی را برای شما عزیزان به صورت رایگان قرار داده است.تیم تخصصی ما اصالت گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری را تایید و همه محتویات آن را بر مبنای آخرین بخشنامه های آموزش و پرورش می داند.بانک فایل پژوهشی معلمان: گزارش تخصصی

 

سرفصلهای موجود در گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری به قرار زیر است :

عنوان مطلب پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

سرآغاز سخن پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

دیباچه پیرامون قضیه بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

درک مشکل پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

بیان شرایط حاضر پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

تنظیم و جمع نمودن منابع پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

مطالعه و بررسی اطلاعات پیرامون قضیه بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

بحث پیرامون حل مشکل دررابطه با  بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

وضعیت ثانویه پس از حل مشکلات  بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

بررسی بیشتر در رابطه با بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

ارائه مستندات پیرامون بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

پیش بینی نتایج در مورد بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

راهکارها پیرامون قضیه بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

رفرنس و منبع مورد استفاده بر طرف نمودن مشکلات اخلاقی رفتاری دانش آموز

انتخاب راه جدید به صورت موقّت

برای رفع اختلالات رفتاری ، ابتدا بهتر است علل اختلالات مشخص شود تا راه حلهایی  جهت بهبود اختلالات رفتاری تعیین گردد.

با توجّه به سوابق خانوادگی (زهرا )، به خاطرتولد فرزند دوم ، او مورد بی مهری و کم توجهّی والدین قرار گرفته است . و از این کار والدین دچار نارضایتی شده و نسبت به آنان احساس خصومت کرده است . و به همین علت دچار پرخاشگری شده و برای جلب توجه والدین ، رفتار های نابهنجاری را از خود نشان داده است . پرخاشگری و نابهنجاری باعث شده ، والدین علاوه از بی مهری ، وی را تنبیه و تحقیر کرده و برچسب های منفی بزنند ؛ به این خاطر رفتارهای منفی در ایشان درونی شده است . بنابر این فشارهای روحی و روانی شدیدی بر او تحمیل شده و ایشان دچار سر درد عصبی گردیده است . به نظر می رسد مشکل تا حدّی شناسایی شده است .  بعد از شناسایی مشکل باید به دنبال راه حل رفت . برای این کار به سراغ محققان و مشاوران و کتابهای روانشناسی و تحقیقات و مقالات مراجعه کردیم. وازسردرداواستفاده کردم وباصحبت باپدرش اورابه روانشناس ومشاوربالینی ارجاع دادم وایشان نیزبرنامه هایی رابرای بهبودوضعیت اوارائه کردندکه واقعا موثربود

  آموزش درمانی

« آ موزش درمانی عبارت است ازمجموعه ی  اصول وروش های  آ موزشی و روا نشناسی که می تواند افراد معلول جسمانی ، روانی ، ذهنی و عاطفی را  تا حد امکان به عضو مفید و کارآمد جامعه تبدیل کند .در آموزش درمانی تطابق با محیط خانه ومدرسه و تغییر نگرش کودک  نسبت به یادگیری مسئله اساسی است .  » ( میلانی فر، ۱۳۷۰ ص  ۱۸۴)

روشهای درمان حسادت :

آگاه کردن نوجوان ازاینکه مورد توجه ومحبت والدین قرار دارد، رعایت عدالت وانصاف در روابط ، محبت به نوجوان وقتی که تنهاست، ایجاد زمینه اعتماد وتوجه ، سپردن نوجوان کوچکتر به نوجوان  حسود برای مراقبت ونگهداری ، جرأت دادن ، جایگزین کردن احساسات خشم آلود نوجوان ، کمک به نوجوان برای برون ریزی احساسات حسادت ، مطلع ساختن نوجوان از مدتی قبل ، قصه گفتن مادر به نوجوان وتسلی دادن به او ، تبدیل حسادت به مساعدت وصمیمیت بحث درباره ضررها وخسارات حسد ، استفاده از نقاشی وبازی درمانی به آموزش دادن به نوجوانان مبنی براینکه اشیا ووسایل خود را به رخ دیگران نکشند، آموختن انجام اعمال نیک به نوجوان ، افزایش اعتماد به نفس ، عدم دخالت والدین در دعواهای نوجوانان ، ایجاد روابط خانوادگی مطلوب وتقویت روح همکاری ومساعدت در نوجوانان در خانه ومدرسه .(شفیع آبادی ،۱۳۷۲ص۸۷)

  تکنیک هایی لازم برای کنترل پرخاشگری در محیط خانواده ومدرسه

۱- صمیمت، صمیمیت در خانواده امری لازم و ضروری است زیرا هم مهمی در کاهش خشونت در خانواده دارد بسیاری از رفتارهای خشونت آمیز به این دلیل است که صمیمیت بین طرفین وجود ندارد. صمیمیت هنگامی افزایش می یابد که افراد خانواده درامور زندگی با یکدیگر مشارکت داشته باشند. همچنین اعتماد و اطمینان در مشارکت بین افراد خانواده باعث صمیمیت می شود.

۲- تامل و سکوت، یکی از بهترین راههای کنترل خشونت در خانواده کنترل رفتار خویشتن در مواقعی است که یکی از اعضای خانواده به تحریک دیگری بپردازد. بهترین شگرد در این هنگام آن است که دیگران سکوت اختیار کنند تا آن فرد هم آرامش پیدا کند سپس در یک فرصت مناسب با هم به بحث و بررسی بپردازند.

۳- تخلیه یعنی اینکه به طور مستقیم جواب خشونت را ندهیم. تحقیقات جدید نشان میدهد که پرخاشگری حلاکی و حتی فیزیکی علاوه بر اینکه خشم را کاهش نمی دهد بلکه باعث افزایش آن نیز می شود.

۴- مدل پرخاشگری غیر پرخاشگرانه (قدم زدن و…) تحقیقات نشان داده که افرادی عادی که پرخاشگری خود بدون رفتار پرخاشگرانه بروز دادند بعد از این کار سطح کمتری از پرخاشگری را داشته اند ولی به طور کل این روش هم زیاد موثر نیست.گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابیشما عزیزان می توانید گزارش تخصصی هنرآموز کودکیاری را به همراه اشانتیون ویژه پنج نمونه راهکار و پیشنهاد کوتاه ارزشیابی از این بخش دانلود نمایید.

۳۰,۰۰۰ ریال – خرید
موضوع :, ,
دیدگاه کاربران درباره محصول بالا
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با محصول باشد منتشر نخواهد شد.
1